У замовників, які вперше звертаються за консультацією щодо натяжної стелі, завжди виникає питання про те, скільки часу займає установка натяжної стелі. Деяким навіть не віриться, що настільки масштабна робота може бути проведена лише за кілька годин, якщо мова йде про стандартну стелю з установкою однієї люстри, але це дійсно так. В більш складних випадках обсяг роботи залежить від багатьох факторів: площа приміщення, наявність кутів, кривизна базової стелі, тип і кількість встановлених світильників та додаткових отворів для вентиляції, датчиків сигналізації тощо, але в будь-якому випадку робота займає один робочий день, максимум два.

В середньому в день одна бригада може зробити близько 30-40 квадратних метрів.

Час установки стель залежить від наступних факторів:

  • Вид освітлення (люстра або точкові світильники). В середньому один точковий світильник збільшує час монтажу на 15-20 хвилин.
  • Наявність меблів, їх кількість в приміщенні.
  • Висота стель (при висоті стель від 3-х м в середньому час монтажу одного приміщення 15-20 м кв. збільшується на 1 - 1,5 години).
  • Міцність стін (якщо стіни слабкі, то профіль для стель доводиться додатково зміцнювати розпірками).
  • Наявність (установка стельового карнизу) для штор.

В будь-якому випадку монтаж натяжної стелі виконується відносно швидко і результат радує замовника відразу по закінченню робіт, миттєво змінюючи вигляд приміщення.